החלפת מנעול לדלת

רוצים לדעת מתי יש צורך בהחלפת מנעול לדלת ומתי יש צורך בתיקונו בלבד? המשיכו לקרוא ולמדו את כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול על תחום זה. לידיעתכם, הן החלפת מנעול לדלת והן תיקונו חייבים להתבצע ע"י מנעולן מוסמך מסיבה אחת: כך תקבלו אחריות על העבודה שהוא ביצע ותוכלו להיות בטוחים מעל לכל ספק.

 

מתי יש להחליף מנעול לדלת?

החלפת מנעול לדלת היא עבודה של מנעולן מקצועי שמתרחשת במקרים הבאים בלבד :

  1. בכניסה לבית, בית עסק או דירה חדשה. הסיבה היא שלאנשי המקצוע שעבדו בבנייה או בשיפוץ היה לרוב מפתח לביתכם. מפתח זה יכול חס וחלילה להגיע לידיים הלא-נכונות ואף לידיים עוינות כלשהן.
  2. במקרה של גניבה או אובדן של מפתחות הבית או בית העסק.
  3. בהתקנת מנעול לכספת על פי הדרישות של חברות הביטוח השונות. במקרה הזה, אל תזדרזו ועברו בקפדנות על הדרישות שבהם אתם מחויבים לפי תנאי הפוליסה. במקרה הזה כל עכבה לטובה ואתם יכולים לחסוך לעצמכם בזבוז של כסף מסיבה אחת : אתם מתקינים מנעול אך ורק פעם אחת.
  4. במעבר לדירה שכורה כי אתם רק יכולים לשער למי עוד יש מפתח לדירתכם. ואגב, לפי החוק הישראלי (בניגוד למקומות אחרים בעולם) אסור לבעל הבית להחליף מנעולים שלא בידיעתכם אלא באישור משפטי. וכן, סעיף זה תקף גם כאשר התגלע סכסוך בינכם לבין בעל הבית
  5. בשדרוג הבית או בית העסק מבחינת אבטחה. עת

 

מתי יש לתקן מנעול לדלת?

למעשה, כל המצבים האחרים אינם מצריכים החלפת מנעול על כל המשתמע מכך מבחינה כספית. המנעולן חייב להיות מקצועי ולשאת תעודה מקצועית המעידה על השכלתו והשכרתו בתחום.  אנחנו ממליצים לבדוק את המלצותיו מראש כדי להסיר מראש כל אפשרות של נזק לדלת, למשל עקב שימוש בכלים שאינם מקצועיים. לצערנו, יש במחוזותינו גם מנעולנים כאלה והם מזיקים גם ללקוחות וגם מוציאים שם רע למקצוע.

אנחנו במרכז הארצי למנעולנות מקצועית מעסיקים אך ורק אנשי מקצוע שמחויבים לאמנת שירות. כך אנחנו שומרים הן על השם המקצועי והן עליכם הלקוחות במטרה אחת : שאתם תיהנו משקט, שלווה ומבטחון הודות לעבודת מנעולנות איכותית. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהווכח בעצמכם.

One thought on “החלפת מנעול לדלת”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *